Cursus wegkapitein

Cursus wegkapitein

Op 17 mei stond de cursus wegkapitein op de planning. Dit bijna jaarlijks terugkerende evenement doen we in samenwerking met de NTFU om samen veiliger te kunnen fietsen. Dit keer verzorgde Eveline Bremmer de cursus op deze mooie zaterdagmiddag in mei.

De dag begon met een stuk theorie. Hierbij lag de nadruk op bijvoorbeeld wat te doen als er iets aan de hand is, signaleren, veilig doordraaien maar ook bijvoorbeeld groepsgrootte. Na de lunch werd er natuurlijk ook gefietst! De groep ging de weg op met een uitdagende route en deed verschillende oefeningen onderweg om de theorie in de praktijk te brengen. Al met al een geslaagde dag, met dit keer wel mooi weer!

Wil je meer weten over de NTFU, de cursus wegkapitein of veiliger fietsen in een groep? Meer informatie is te vinden op Nederlandse Toer Fiets Unie – Kenniscentrum > Veilig fietsen > Fietsen in een groep > Wielrennen